Design Grup Kurumsal

Hakkımızda

Elektrik Taahhüt Mühendisliği
Elektrik Tesisat Hizmetler

Firmamız Hakkında

Teknolojinin son noktaya getirdiği elektrik alanında köklü bir firma olma yolunda ilerliyoruz.

13.07.2015 tarihi itibari ile elektrik taahhüt sektörünün içinden yetişen kurucularla yola çıkan Design Grup, teknolojinin son noktaya getirdiği elektrik alanında köklü bir firma olma yolunda ilk adımını atmıştır.

Design Grup, en güçlü yönleri olan istekler ve talepler karşısında hızlı reaksiyon alma ve sonuç odaklı bakış açısı ile sektörde proje tasarım, danışmanlık, uygulama, işletme, bakım ve teknik servis alanlarında hem işverenlerine hem de sektöre büyük katkılar sağlama prensibi ile yola çıkmıştır.

Design Grup, AVM, Rezidans, Otel, Hastane, Sanayi Tesisleri gibi projelerde tasarımını, danışmanlığı ve uygulamasını yapmış deneyimli kadrosu ile dinamizmi birleştirip, işverenleri ile sürekliliği hedefleyen, yenilikçi, iş ve işçi sağlık güvenliğini ön planda tutan, sektörde önemli bir rol almak isteyen, konusunda uzman ekibi ile elektrik taahhüt sektörüne hizmet etmeyi amaçlamaktadır.

Herkesin yeni bir ürüne, hizmete, kişilere veya kurumlara olan ön yargının farkında olarak başladığımız iş hayatımızda, yolumuza durmadan, yılmadan ve sabırla bu engelleri aşacak olmanın bilinci ile devam etmekteyiz.