+90 216 511 57 00

LEGRAND’DAN USB ŞARJ ÇIKIŞLI PARAFUDR KORUMALI TOPRAKLI PRİZ


Bina elektrik ve dijital altyapı ürünleri ve sistemleri konusunda uzman Legrand, teknolojik ve estetik açıdan eşi benzeri olmayan bir ürünü daha tüketici ile buluşturuyor.

Legrand, USB şarjlı parafudr korumalı topraklı priz ile elektrikli cihazlarınızı hızlı ve güvenli bir şeklide şarj ederken, topraklı prizi de başka bir kullanım için boş bırakma avantajı sunar. İster 3 farklı cihanız aynı anda şarj edilebilir, ister 2 farklı cihaz şarj edilirken priz başka bir amaç için kullanılabilir. Bunların hepsi parafudr koruma ile elektrik hattı üzerinden gelebilecek yıldırıma karşı korumalı olarak tüketiciye sunuluyor.

Hem tasarımı hem de kullanım kolaylığı ile evlerinizin vazgeçilmez bir ürünü olacak bu priz, üzerindeki yeşil gösterge ile parafudrun çalışma durumunu gösteriyor.  Modern ve estetik görünümü ile duvarlarınızı süsleyen bu ürün ile telefonlar şarj edilirken mekanizma üzerinde bulunan telefon koyma alanı sayesinde telefonlar priz üzerinde sabit kalabiliyor.

Hem estetiği hem de teknolojiyi farklı bir boyuta taşıyan USB Şarj Çıkışlı Parafudr Korumalı Topraklı Priz, ile birçok işlev bir arada sağlanmış oluyor.